درباره ما بیشتر بدانید…

شرکت آئین گستر با هدف افزایش کاربرد اینترنت در توسعه کسب و کار مشاغل و افراد تاسیس شده است. فعالیت اصلی مجموعه ما در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت می باشد. با توجه به ارتقا کاربرد اینترنت در تجارت شرکتها و اصناف مختلف و رقابت در ارائه محصولات و خدمات از طریق اینترنت ، طراحان مجموعه ما بهینه سازی سایت را به خدمات خود اضافه نمود. در همه سایت هایی که توسط ما طراحی می شوند قوانین سئو رعایت شده و تکنیک‌های بهینه سازی اعمال می شود و این مهم منجر به بازده حداکثری سایت های طراحی شده توسط ما در جذب مخاطب و در نتیجه رونق کسب و کار مشتریانمان شود.
در حال حاضر شرکت آئین گستر یکی از فعال ترین مجموعه های طراحی سایت در یزد می باشد. هر چند با توجه به نوع فعالیت و ماهیت جهانی اینترنت این مجموعه خود را به بخش جغرافیایی خاصی محدود ننموده است و به مشتریان داخلی و خارجی خدمات بدون محدودیت ارائه می کند.
با توجه به اطمینان ما از کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم پس از عقد قرارداد و دریافت پیشنهادات و نیازهای مشتری برای طراحی و پیاده سازی سایت ، 50 درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پیش پرداخت دریافت نموده و در هنگام تحویل سفارش به مشتری ، مابقی مبلغ قرارداد دریافت می گردد.

yazd web design
فهرست